• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULKADİR KOZAN

  Kozan

  1956 YILINDA KOZAN DURMUŞLUDA DOĞDUM. İLK ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ KOZAN DA TAMAMLADIM. ÜNİVERSİTE EĞİTİMİNDEN SONRA ŞEKERBANK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE EMEKİ OLDUM ŞU ANDA KOZAN AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM

 • ×

  İlçe Başkanı

  ADEM YILMAZ

  Aladağ

  1981 ALADAĞ(Karaisalı) doğumluyum. İlk, Orta ve Lise tahsilimi ALADAĞ'da tamamladım. 2008 Erzurum Atatürk Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümünü, Üstün Başarı ve Bölüm Birincisi olarak tamamladım. 2009 yılında askerliğimi Kısa Dönem olarak tamamladım. 6 yıl boyunca ücretli öğretmenlik yaptım. 2013 yılında AK Parti de Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olarak görev aldım. Daha sonra 2014 yılından itibaren Aladağ Ak Parti İlçe Başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET AKAN

  Seyhan

  1982 ADANA DOĞUMLUYUM.2005 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ FİZİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. AYNI BÖLÜMDE YÜKSEK LİSANSIMI TAMAMLADIM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.2002 YILINDAN İTİBAREN PARTİNİN GENÇLİK KOLLARINDA AKTİF OLARAK GÖREV ALDIM.KENDİME AİT EĞİTİM KURUMU İŞLETİYORUM.2012 SEYHAN İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI, 2014 SEYHAN İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI,13 ARALIK 2014 5.OLAĞAN KONGRESİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, 7 HAZİRAN MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDE VE 16 NİSAN DA YAPILAN HALK OYLAMASINDA İL SKM BAŞKANLIĞI YAPTIM. 25 ŞUBAT 2018 DEN İTİBAREN SEYHAN İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET BOLAT

  İmamoğlu

  1962 YILINDA İMAMOĞLUNDA DOĞDUM TAHSİLİMİ İMAMOĞLUNDA TAMAMLADIM SİYASETE REFAH PARTİSİNDE BAŞLADIM DAHA SONRA PARTİNİN AD FAZİLET OLARAK DEĞİŞTİ FAZİLET PARTİSİNDE BŞK. YRD. OLARAK GÖREV YAPTIM 1999 YILINDA İMAMOĞLUNDA BELEDİYE BAŞKANLIGINI KAZANDIK YENİLİKÇİ KANAT OLARAK YENİ KURULAN ADALET VE KALKINMA PARTİSİNE GEÇTİM 2002 YILINDA KURUCU İLÇE YÖNETİMİNDE BULUNDUM 8 AY SONRA İLÇE BAŞKANIMIZIZIN MİLLET VEKİLLİĞİNE ADAY OLMASI SEBEBİYLE İLÇE BAŞKALIĞINA GETİRİLDİM 2009 YILINDA İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDUGUM İÇİN İLÇE BAŞKALIGINA ADAY OLMADIM EVLİYİM 4 ÇOCUK BABASIYIM TİCARETLE UĞRAŞIYORUM ESNAF VE KEFALET KOOPERATİFLER BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM 17 ŞUBAT 2018 DE YAPILAN KONGREDE İLÇE BAŞKANI SECİLDİM VE HALEN İLÇE BAŞKALIGI GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ÇÖZER

  Yüreğir

  1976 YILI ADANA DOĞUMLUYUM. 1993 YILINDA ADANA ERKEK LİSESİNDEN MEZUNU OLDUKTAN SONRA 1994 YILINDA MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNİ KAZANDIM. HALEN ADANA BAROSUNA KAYITLI OLARAK SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. 2003 YILINDA SEYHAN İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM VE 2006 YILINA KADAR GÖREV YAPTIM. 2006 YILINDA AK PARTİ SEYHAN İLÇE YÖNETİMİNE SEÇİLEREK SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI YAPTIM. 2007 YILI GENEL SEÇİMLERİNDE SEYHAN İLÇE SKM BAŞKANLIĞI YAPTIM. 2009-2014 YILLARI ARASINDA AK PARTİ YÜREĞİR İLÇE SEÇİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNDE BULUNDUM. AYNI YILLARDA YÜREĞİRDE MÜŞAHİT EĞİTİMLERİNİ GERÇEKLETİRDİM. 2011 YILINDA AK PARTİ YÜREĞİR İLÇE YÖNETİMİNE SEÇİLEREK SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜM. 2014 YILINDA YÜREĞİR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM. 2014 KASIM AYINDA YAPILAN KONGRE İLE AK PARTİ YÜREĞİR İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM. HALEN İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİMİ YÜRÜTMEKTEYİM. EVLİYİM VE ÜÇ OĞLUM BULUNMAKTADIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  CEMAL SAYIM ÇETENAK

  Ceyhan

  1960 CEYHAN DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA OKULU CEYHANDA LİSEYİ SİYASİ NEDENLERDEN DOLAYI ÇEŞİTLİ YERLERDE OKUDUM. YÜKSEKOKULU OSMANİYE MESLEK YÜKSEKOKULUNDA İŞLETME MUHASEBE OKUYARAK BİTİRDİM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN KARAOĞLU

  Sarıçam

  1968 yılında İmamoğlu Malıhıdırlı mahallesinde doğdum.Çukurova Üniversitesi Elektrik bölümü mezunuyum.1994 yılından bugüne Karaoğlu Elektrik ve Gülhas Pano metal şirket sahibiyim.Evli ve 3 çocuk babasıyım. 2009- 2014 yıllarında Ak Parti Yüreğir Belediye meclis üyesi görevinde bulundum.2014 yılından bu güne Ak Parti Sarıçam İle Başkanı görevinde bulunuyorum.Ak Parti misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmek amaç edinilmiştir.Saygılarımla..

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM GÜN

  Feke

  2004-2014 yılı arasında Gedikli köyü muhtarlığı, aynı zamanda esnaf olup, esnaf yönetim kurulu üyeliği, koyun keçi yetiştiriciliği yönetim kurulu üyesi, Adalet ve Kalkınma partisin de teşkilat başkanlığı görevi yaptım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM YÜCE

  Karataş

  1968 YILINDA ADANANIN KARATAŞ İLÇESİNDE DÜNYAYA GELDİM.ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENİMİNİ KARATAŞ'TA TAMAMLADIM.EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM.2001 YILINDA AK PARTİ KARATAŞ İLÇE TEŞKİLATINDA KURUCU ÜYELİKTE BULUNDUM.TEŞKİLATIMDA ÇEŞİTLİ KADEMELERDE GÖREV ALDIM.2015 YILI TEMMUZ AYINDA ATAMA İLE İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDIM.3 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE YAPILAN KONGRE İLE TEKRAR İLÇE BAŞKANI SEÇİLEREK AKTİF GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KENAN BİRGİN

  Tufanbeyli

  İLKÖĞRETİMİ DOĞANLI MAHALLESİNDE, LİSEYİ TUFANBEYLİ LİSESİNDE BİTİRDİM . BABAMIN VEFATINDN SONRA AİLEDEN SORUMLU OLDUĞUM İÇİN OKUL HAYATIMI BİTİRMEK ZORUNDA KALDIM VE TİCARETE ATILDIM. TUFANBEYLİ-ADANA ARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPTIM . 1997 YILINDA TUFANBEYLİ KOOP. KURDUK ÖĞRENCİ-ÖZEL SERVİS İŞİ BAŞLATTIK VE BİR SÜRE BU ŞEKİLDE DEVAM ETTİM. AYNI ZAMANDA TARIM VE HAYVANCILIKLA UĞRAŞIYORUM. VE HALEN YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLARAK DEVAM ETTİĞİM TUFANBEYLİ SEYAHAT ŞİRKETİNİ KURDUM. ADANA-MERSİN-KAYSERİ ARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPMAKTAYIZ AYRICA İLÇEMİZDE BAZI SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA ÜYEYİM. EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA EKİCİ

  Karaisalı

  ÖZGEÇMİŞ 01.04.1964 yılında Adana ili Karaisalı ilçesine bağlı Altınova Köyünde doğdum. İlköğretim tahsilimi Koca veliler Köyünde tamamladıktan sonra Orta ve lise eğitimlerimi Karaisalı da aldım. Askerlik görevimi İstanbul da tamamladım. Aile eşrafım Karaisalı siyaseti, ticareti ve sosyal yaşamında daima yer almış bir aile olduğu için vatandaşlarımızın teveccühleri ile sürekli olarak siyasi hayatın içerisinde yer aldım Ailemin kalabalık ve çok sayıda ticari işletmeye sahip olması nedeni çok sayıda insana iş ve aş imkânı sağladık. Ekici Sülalesinde siyaset, ticaret ve ziraat bir yaşam biçimi olduğu için çocuk yaşımdan itibaren ticaret ve çiftçilik mesleğinin ve siyasetin içinde yer aldım. Ailemiz 16 kardeşten oluştuğu için Aile Şirketi kurdum ve tüm faaliyetlerimizi tek çatı altında topladım. Bu faaliyetlerim kapsamında halen 46 kişinin istihdamını sağlamaktayım. TİCARİ FALİYETLERİM: * Kum Ocağı İşletmeciliği * Tarımsal İşletmecilik Diğer yandan çok sevdiğim sporun içerisinde yer aldım. Amatör Branşlarda spor ve sporcularımızı her zaman maddi manevi olarak destekledim. SPORTİF ÇALIŞMALARIM 2008-2013 Yıllarında Kurttepe Spor Kulübünde aktif yöneticilik yaptım. SİYASİ FAALİYETLERİM: * 1991-1992 yıllarında MÇP İlçe Başkanlığı yaptım. * 2004-2009 yılları arasında Karaisalı İlçesinden Adalet ve Kalkınma Partisi İl Genel Meclisine seçildim. * 2014 Seçimlerinde Adalet ve kalkınma Partisi Belediye Meclis Üyesi olarak devam etmekyim. * 27.10.2016 Tarihinde Karaisalı Adalet ve Kalkınma Partisinden İlçe Başkanı Oldum * 25.09.2017 Tarihinde Belediye Meclis Üyeliğinden İstifa Ettim. SOSYAL FAALİYETLERİM: * 1997-2000 yılları arasında Adana Genç İşadamları Yönetim Kurulu Üyeliği, * 1992 Yılında beri halen devam eden Adana Ticaret Odası Üyeliği, * Sanayici ve İşadamları Derneği Üyeliği, * Ziraat Odası. Faaliyetlerinde bulundum. * Çok sayıda sivil toplum örgütünün faaliyetlerinde aktif olarak yer aldım ve katkı koydum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Siyasi yaşami; tabandan gelen ve halkı tanıyan ilkeli siyaset yapan bir siyasi, İş hayatında; Ticari itibarindan taviz vermeyen ticari faaliyetleri ile yöre insanına aş ve is imkânı sunan bir iş adamı, Sosyal hayatı; Sosyal faaliyetlerin içerisinde olmaya özen gösteren, Sivil Toplum Örgütlerinin yönetim ve kuruluşunda yer alan sporun her zaman içinde olmuş sosyal bir insanım. Mustafa EKİCİ

 • ×

  İlçe Başkanı

  RECEP AŞKAR

  Yumurtalık

  1959 YUMURTALIK DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA OKUL TAHSİLİMİ YUMURTALIK'DA YAPTIM.LİSEYİ ADANA ERKEK LİSESİNDE OKUDUM.YÜKSEK OKUL ESKİŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.1986 YILINDA ZİRAAT BANKASINDA GÖREVE BAŞLADIM.2010 YILINDA EMEKLİ OLDUM.EVLİ VE 2 ERKEK ÇOCUK BABASIYIM.2010 YILINDAN BERİ AK PARTİDE SİYASET YAPIYORUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞAHİN ÇETİN

  Çukurova

  Şahin Çetin 18 Ocak 1975'te Adana'da doğdu. Babasının adı Hayri Annesinin adı Ayten'dir. Eğitim ve Sağlık alanlarında şirket yöneticisi, işadamı ve ekonomi uzmanıdır. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu, Yükseklisansı Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü AB Ekonomisi alanında yaptı. Orta derecede İngilizce bilmektedir. Çeşitli sivil toplum örgütlerine üyelikleri bulunmaktadır. Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YÜKSEL TOPAL

  Saimbeyli

  1964 DOĞUMLUYUM ÇUKUROVA ÜNÜVERSİTESİ TEKNİK PROĞRAMLAR İNŞAAT BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.EVLİYİM VE BİR ÇOCUK BABASIYIM ,DOKUZ YILDIR S,S, AVCI PINARI KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOP.BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM,AYRICA TİCARETLE UĞRAŞIYORUM

 • ×

  İlçe Başkanı

  YUSUF ARISOY

  Pozantı

  5 EKİM 1987 POZANTI/ADANA DOĞUMLUYUM. EVLİ, 2 ÇOCUK BABASIYIM.ESNAFIM.