• ×

  İlçe Başkanı

  ADEM UYANIK

  Saimbeyli

 • ×

  İlçe Başkanı

  ADEM YILMAZ

  Aladağ

  1981 ALADAĞ(Karaisalı) doğumluyum. İlk, Orta ve Lise tahsilimi ALADAĞ'da tamamladım. 2008 Erzurum Atatürk Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümünü, Üstün Başarı ve Bölüm Birincisi olarak tamamladım. 2009 yılında askerliğimi Kısa Dönem olarak tamamladım. 6 yıl boyunca ücretli öğretmenlik yaptım. 2013 yılında AK Parti de Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olarak görev aldım. Daha sonra 2014 yılından itibaren Aladağ Ak Parti İlçe Başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET AKAN

  Seyhan

  1982 ADANA DOĞUMLUYUM.2005 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ FİZİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. AYNI BÖLÜMDE YÜKSEK LİSANSIMI TAMAMLADIM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.2002 YILINDAN İTİBAREN PARTİNİN GENÇLİK KOLLARINDA AKTİF OLARAK GÖREV ALDIM.KENDİME AİT EĞİTİM KURUMU İŞLETİYORUM.2012 SEYHAN İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI, 2014 SEYHAN İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI,13 ARALIK 2014 5.OLAĞAN KONGRESİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, 7 HAZİRAN MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDE VE 16 NİSAN DA YAPILAN HALK OYLAMASINDA İL SKM BAŞKANLIĞI YAPTIM. 25 ŞUBAT 2018 DEN İTİBAREN SEYHAN İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET BOLAT

  İmamoğlu

  1962 YILINDA İMAMOĞLUNDA DOĞDUM TAHSİLİMİ İMAMOĞLUNDA TAMAMLADIM SİYASETE REFAH PARTİSİNDE BAŞLADIM DAHA SONRA PARTİNİN AD FAZİLET OLARAK DEĞİŞTİ FAZİLET PARTİSİNDE BŞK. YRD. OLARAK GÖREV YAPTIM 1999 YILINDA İMAMOĞLUNDA BELEDİYE BAŞKANLIGINI KAZANDIK YENİLİKÇİ KANAT OLARAK YENİ KURULAN ADALET VE KALKINMA PARTİSİNE GEÇTİM 2002 YILINDA KURUCU İLÇE YÖNETİMİNDE BULUNDUM 8 AY SONRA İLÇE BAŞKANIMIZIZIN MİLLET VEKİLLİĞİNE ADAY OLMASI SEBEBİYLE İLÇE BAŞKALIĞINA GETİRİLDİM 2009 YILINDA İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDUGUM İÇİN İLÇE BAŞKALIGINA ADAY OLMADIM EVLİYİM 4 ÇOCUK BABASIYIM TİCARETLE UĞRAŞIYORUM ESNAF VE KEFALET KOOPERATİFLER BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM 17 ŞUBAT 2018 DE YAPILAN KONGREDE İLÇE BAŞKANI SECİLDİM VE HALEN İLÇE BAŞKALIGI GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  CAVİT NAMDAR

  Karaisalı

  1962 yılında karaisalı merkezboztahta köyünde doğdum.1974 yılında merkezboztahta ilköğretim okulunu bitirdim. 1975 te karaisalı müftülük kuran kursunda okudum.1982-1984 askerliğimi yaptım.1986 yılında bir özel şirkette yönetici olarak işe başladım. 1986 yılında evlendim. şuan 3 çocuğum var. 1998 de karaisalıda kendi iş yerimi açtım. ak parti karaisalı kurucularından biriyim. halen partiye üyeyim ve şuan seçim işleri başkanı olarak görevime devam etmekteyim. 2003 te kendi şirketimizi kurdum. şirketin yöneticisiyim. faaliyet tarım ürünleri olarak devam ediyor.2004 yılında cumhuriyet ilköğretim okulunda okul aile birliği başkanlığı yaptım 2011 yılından bu yana karsiad karaisalı temsilcisiyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  DOĞAN TÜRKYILMAZ

  Pozantı

  1 ŞUBAT 1977 POZANTI/ADANA DOĞUMLUYUM. 1 ÇOCUK BABASIYIM.ESNAFIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EMRAH CEYLAN

  Sarıçam

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM GÜN

  Feke

  2004-2014 yılı arasında Gedikli köyü muhtarlığı, aynı zamanda esnaf olup, esnaf yönetim kurulu üyeliği, koyun keçi yetiştiriciliği yönetim kurulu üyesi, Adalet ve Kalkınma partisin de teşkilat başkanlığı görevi yaptım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM YÜCE

  Karataş

  1968 YILINDA ADANANIN KARATAŞ İLÇESİNDE DÜNYAYA GELDİM.ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENİMİNİ KARATAŞ'TA TAMAMLADIM.EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM.2001 YILINDA AK PARTİ KARATAŞ İLÇE TEŞKİLATINDA KURUCU ÜYELİKTE BULUNDUM.TEŞKİLATIMDA ÇEŞİTLİ KADEMELERDE GÖREV ALDIM.2015 YILI TEMMUZ AYINDA ATAMA İLE İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDIM.3 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE YAPILAN KONGRE İLE TEKRAR İLÇE BAŞKANI SEÇİLEREK AKTİF GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KENAN BİRGİN

  Tufanbeyli

  İLKÖĞRETİMİ DOĞANLI MAHALLESİNDE, LİSEYİ TUFANBEYLİ LİSESİNDE BİTİRDİM . BABAMIN VEFATINDN SONRA AİLEDEN SORUMLU OLDUĞUM İÇİN OKUL HAYATIMI BİTİRMEK ZORUNDA KALDIM VE TİCARETE ATILDIM. TUFANBEYLİ-ADANA ARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPTIM . 1997 YILINDA TUFANBEYLİ KOOP. KURDUK ÖĞRENCİ-ÖZEL SERVİS İŞİ BAŞLATTIK VE BİR SÜRE BU ŞEKİLDE DEVAM ETTİM. AYNI ZAMANDA TARIM VE HAYVANCILIKLA UĞRAŞIYORUM. VE HALEN YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLARAK DEVAM ETTİĞİM TUFANBEYLİ SEYAHAT ŞİRKETİNİ KURDUM. ADANA-MERSİN-KAYSERİ ARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPMAKTAYIZ AYRICA İLÇEMİZDE BAZI SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA ÜYEYİM. EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RECEP AŞKAR

  Yumurtalık

  1959 YUMURTALIK DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA OKUL TAHSİLİMİ YUMURTALIK'DA YAPTIM.LİSEYİ ADANA ERKEK LİSESİNDE OKUDUM.YÜKSEK OKUL ESKİŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.1986 YILINDA ZİRAAT BANKASINDA GÖREVE BAŞLADIM.2010 YILINDA EMEKLİ OLDUM.EVLİ VE 2 ERKEK ÇOCUK BABASIYIM.2010 YILINDAN BERİ AK PARTİDE SİYASET YAPIYORUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞAHİN ÇETİN

  Çukurova

  Şahin Çetin 18 Ocak 1975'te Adana'da doğdu. Babasının adı Hayri Annesinin adı Ayten'dir. Eğitim ve Sağlık alanlarında şirket yöneticisi, işadamı ve ekonomi uzmanıdır. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu, Yükseklisansı Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü AB Ekonomisi alanında yaptı. Orta derecede İngilizce bilmektedir. Çeşitli sivil toplum örgütlerine üyelikleri bulunmaktadır. Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAŞAR TURAN

  Yüreğir

 • ×

  İlçe Başkanı

  YUSUF BİLGİLİ

  Kozan

  1970 yılında Kozanda doğdum.İlk ve Orta Öğrenimimi Kozanda tamamladım.1989 Yılında Konya Selçuk Üni.Hukuk Fakültesini kazandım.1993 Yılında mezun oldum.1995 Yılında Vatani Görevimi Şırnakta tamamladım.1996 Yılından bu yana Kozan'da Serbest Avukatlık yapmaktayım.Siyasete 1996 Yılında Refah Partisinde Ynt.Krl.Üyesi olarak girdim.1998 Yılından 2001 Yılına kadar Fazilet Partisi İlçe Başkanlığı Görevinde bulundum.2001 Yılında Ak Parti Kozan İlçe Ynt.Krl.Üyesi olarak görev yaptım.2001 Yılından 14 Ocak 2012 Tarihine kadar Ak parti Kozan İlçe Başkanlığında Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olarak görev yaptım.14 Ocak 2012 Tarihinden bu yana Ak Parti Kozan İle Başkanı olarak görev yapmaktayım.Evli ve İki çocuk Babasıyım.