Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
01-03-2020 10:50:43

Başkan Mehmet Ay, şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, Adana’daki şehit ve gazi aileleriyle düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Merkez Çukurova İlçesi Kurttepe Mahallesi'nde bulanan Adana Şehit Aileleri Malulleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde düzenlenen yemek ve mevlüt programına AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, Başkan Yardımcıları Emine Karaköse, Kasım Pamuk, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Cengiz Taşcı, Fahri Keleş, Merve Aydın, Ahmet Sert, AK Parti Çukurova İlçe Başkan Yardımcısı Nevruz Doğan, Çukurova İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Faruk Taştepe, Adana Şehit Aileleri Malulleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Emine Kunt ve yönetimi ile çok sayıda şehit ve gazi ailesi katıldı.
Mevlüt ve duaların okunduğu yemek sonrası bir konuşma yapan Başkan Ay, “Bayrak için, vatan için şehit olan, gazi olan kahramanlarımızın kıymetli aileleri, hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize de hayırlı, sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum" dedi.
AK Parti teşkilatları olarak her daim şehit ve gazi ailelerinin emrinde olduklarını ifade eden Başkan Ay, "Şehit evlatları bizim evlatlarımızdır. Her zaman sizlerin yanındayız. Sizler her zaman bizim başımızın üzerinde yeriniz var" şeklinde konuştu.
Suriye’nin İdlib kentinde rejim güçlerince düzenlenen hain saldırıya da değinen Başkan Ay, "Acımızın tarifi yok. 36 kardeşimizi şehit verdik. Onların kanı yerde kalmaması için hükümetimiz, devletimiz şehitlerimize uzanan son el kırılana kadar onlara misliyle cevap veriyor. Bugün 2 bin 200 rejim askeri öldürülerek şehitlerimiz ebediyete yolcu edilmeden intikamları alındı ve alınmaya devam ediyor. Allah devletimizi korusun. Ülkemizi korusun.
Üzüntümüzü içimize atacağız. Düşmanın karşısında asla boynu bükük olmayacağız. Bir ve beraber olarak son nefesimize kadar ay yıldızlı bayrağımızın göklerden inmemesi için var gücümüzle mücadelemizi edeceğiz" dedi.
Adana Şehit Aileleri Malulleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Emine Kunt da Başkan Ay’a ve ekibine kendilerine göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.
Başkan Ay, konuşmaların ardından masaları tek tek gezerek şehit ve gazi aileleriyle sohbet etti.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.